Home Tags Ogerta Manastirliu

Tag: Ogerta Manastirliu

Mjeku i njohur reagon ndaj ministres se shendetesise për Urgjencen e...

Nga Petrit Vargu I mrekulluar nga intervista e ministres se shendetesise per situaten ne urgjence dhe keshtu, dua te sqaroj qe: 1) Ministrja e shendetesise nuk...

Rroga mujore shkon 2.5 milionë lekë për mjekët që shkojnë në...

Një mjek specialist që do të pranojë të shkojë të ofrojë shërbim shëndetësor në zona të largëta nga vendbanimi i tij në Shqipëri, do...

Lajm i mirë për të gjithë mjekët e infermierët…

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, u shpreh se drejtorët e spitaleve rajonale universitare dhe atyre bashkiake do t’i nënshtrohen një konkursi,...

Nuk i mjaftuan konceisionet abuzive, ish-ministrja e Shëndetësisë i jep edhe...

Ish-Ministri i Shendetësisë Ilir Beqaj ka qenë një ministrat më të akuzuar të qeverisë Rama si I përfshirë në afera korruptive në dhënien e...

“Shijet e çuditshme, Rama preferon çupkat e Tatimeve e Doganave para...

Analisti Mustafa Nano, në një shkrim të sotëm për “Mapo”, titulluar “Çfarë duhet të bëjë Edi Rama?”, analizon se si po shkon kryeministri Edi...

Ne vend te “Bleta e artë” te krijohet çmimi “Thithlopa”…

Nga Dritan Hila Drejtoresha e QSUT, Ogerta Manastirliu, është përzgjedhur "Bleta e artë", ne teatrin e kukullave te fundvitit. Qe Ogerta nuk ka pune me...