Home Tags Ora News

Tag: Ora News

Kastriot Myftaraj: Muzeu Historik Kombëtar do bëhet Supermarket…

Emisioni “Ju flet Moska” në RTV Ora News nga Kastriot Myftaraj denoncoi mbrëmjen e sotme planin për shndërrimin e Muzeut Historik Kombëtar në supermarket...

A e mbështet Berisha lëvizjen për ringritjen e PD? Ja si...

Një nga firmëtarët e lëvizjes për ringritjen e PD dhe ish-deputet i kësaj force politike, Igli Cara tha se qëllimi i kësaj lëvizje është...

JA PSE GAZETARI ARMIR SHKURTI ISHTE I VETMI QË NUK U...

Nga Altin Goxhaj Dje Ora News kishte 10 vjetorin por kishin "harruar" të ftonin vetëm Armir Shkurtin i cili ka qenë Drejtor Programacioni por që...

“Ballist Morina e ka vendosur, më mirë i vdekur se në...

Ballist Morina qëndron i vendosur për të mos u ekstraduar në Serbi. Madje ai paralajmën se mund edhe të vrasë veten nëse nuk do...

Sezoni i ri televiziv, Artur Zheji rikthehet në ekran me emisionin...

Gazetari dhe analisti Artur Zheji i rikthehet sërish ekranit televiziv. Emisioni ‘360Gradë’, do të shfaqet këtë herë ne televizionin Ora News, dy herë në javë,...

VIDEO/Rrëfimi prekës i prindërve dhe i fëmijëve të gjyqtares:

Ora News ka qenë sot në banesën e gjyqtares së ndjerë, Fildes Hafizi, e cila u vra tre ditë më parë nga ish-bashkëshorti i...

Ekrani i TV, largimet dhe rikthimet e moderatorëve në Shtator

Thuajse në çdo fund sezoni televizionet shqiptare bëjnë ndryshime, ndërsa shtatori nis me risi, jo vetëm sa i takon programacionit, por edhe me moderatorët. Natyrisht...

Sonila Meço rikthehet në ekran! Ja në vëndin e kujt do...

Sonila Meço, moderatorja e njohur dhe ish-drejtoresha e informacionit në televizionin Agon Channel rikthehet në ekran. Troc.al ka mësuar se nga shtatori do ta shikojmë...

Si do të votonin sot shqiptarët PS, PD, LSI dhe LIBRA

IPR Marketing ka publikuar këtë të mërkurë në bashkëpunim me OraNews sondazhin e dytë në 3 qarqe, Elbasan, Durrës dhe Fier ndërsa ka pasur...

Projeksioni i qeverisjes se pas 25 qershorit bazuar tek Sondazhi i...

Sondazhi i parë i Ora News dhe IPR Marketing doli mbrëmë dhe surprizoi. Ndonëse ishte sondazhi i parë dhe fushata sapo ka filluar e...