Home Tags Pagat e gazetareve

Tag: pagat e gazetareve

Mjeku i njohur publikon liste pagesat e mjekeve dhe i krahason...

Mbi pagesat e mjekëve, Nga Dritan Vasili* Në komisionin e kostifikimit të Procedurës së Implantit Koklear pagesa e kirurgut u përllogarit kështu: Rroga mujore: 72000 lek Pagesa...

Egoizmi im dhe Z.Rama (1)

I nderuar Z.Rama, Në datën 2 shtator 2008, kam dhënë një intervistë me gazetaren Genta Popa për Top Channel dhe fola për një nismë të...

Gazetarët, pagat e papaguara prej 10 vjetësh dhe lulet e grus...

Nga Saimir Kola Ata janë shumë tashmë, janë një klan jo për nga lidhja që mund të kenë me njëri-tjetrin, por për nga mënyra se...

Sokol Balla paguhet me pak se Fevziu…Pse…!?

I ftuar në emsionin “6 ditë pa Ermalin” drejtuesi i emisionit “Top Story” Sokol Balla dha një bashkëbisedim plot humor,por pse jo edhe me...