Home Tags Pakicat kombetare

Tag: pakicat kombetare

Replika e Ramës për Dulen: Nuk je mendjeleshtë, je i qëllimshëm

Ka nisur me replika në Kuvend diskutimi i ligjit për pakicat kombëtare. Rama deklaroi se Dule qëllimisht interpreton fjalën e Ramës për interesat e tij. Edi...

Tronditet Kosova, publikohen bisedat e drejtuesve të PDK-së

Politika kosovare është tronditur nga një skandal përgjimesh me protagonist deputetin e PDK-së Adem Grabovcin, si dhe dhjetëra përfaqësues të tjerë të kësaj force...