Home Tags Partite opozitare

Tag: partite opozitare

Nis tryeza e partive politike opozitare, Cilët politikanë marrin pjesë në...

‘Të bashkuar kundër krimit qeveritar’. Siç duket kjo është lëvizja e partive opozitare në vend, të cilat janë ulur sot në një tryezë jashtë...

Qeveria teknike/ Zbardhet takimi me dyer të mbyllura i Bashës me...

Zbardhen detajet nga takimi i liderit të opozitës me aleatët dhe propozimet e krerëve të partive opozitare në tryezën me dyer të mbyllura. Kryetari i...

Basha si Meta: Në zgjedhje me lista të hapura, votim dhe...

Partitë opozitare me në krye PD-në kanë dalë sot me një qëndrim të përbashkët sa i përket zgjedhjeve të ardhshme parlamentare. Ne fakt, duke folur...