Home Tags Për Haki Çakon

Tag: për Haki Çakon

Gazetarja Anduena Llabani: Haki Çako do arrestohet dhe ja pse…

Gazetarja Anduena Llabani, duke folur në 360grade të Artur Zhejit ne Ora News ka lëshuar një deklaratë bombë për ish- drejtorin e Përegjithshëm të...