Home Tags Perparim Kabo

Tag: Perparim Kabo

Tinka Kurti rrëzohet, Përparim Kabo revoltohet ndaj ministres së Shëndetësisë. Por...

Aktorja e mirënjohur e skenës shqiptare Tinka Kurti, ka pësuar një aksident, duke u rrëzuar në shkallët e pallatit të saj dhe si pasojë...

Perparim Kabo: Jam krenar për ty Ilir Demalia!

Nga Perparim Kabo: Ky gjest duhet lexuar me kujdes dhe analizuar ne themel, me kete akt ju tejkaloni dhe ate qe bete kur u futet...

“Te Sheshi”: 5 emra nga politika dhe 5 jashtë saj që...

Afrimi i orës kur politika do zgjedhë presidentin e ri të vendit, detyron dhe  hamendësimin se kush mund të ishte një figurë e denjë...

Ndjej…

Nga Perparim Kabo Sot nuk i thashë fjalët e ritualit... As ceremoni nuk pati... Edhe heshtje jo... Ndjej që folëm si dikur me dritën e syve... Na pëlqenin eklipset e shikimeve Puthja e...

Kabo: E vërteta e pezullimit të Vettingu-t. Ja si ambasadat përgjojnë...

Profesori dhe analisti Përparim Kabo thotë se ambasadat e huaja në Shqipëri kanë përgjuar gjyqtarët...  Në një status në facebook, Kabo shprehet se “një...

Profesor Kabo: Refuzimi i kandidaturave te qeverise ne Strasburg fillimi reformes...

Nga Perparim Kabo Tre kandidaturat e vendit tonë të ofruara si gjyqtarë të mundshëm në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut në Strasburg, u...

Përparim Kabo leter prekëse për gruan e Artan Santos

Bashkëshortja e bankierit të ndjerë Artan Santo u nda nga jeta dy ditë më parë pas luftës me një sëmundje të pashërueshme në Itali. Profesor...

Perparim Kabo tregon mesuesen e mjere qe kerkonte 2 veze!

Perparim Kabo ne nje postim te tij tregon nje ngjarje te ndodhur tek tregu afer shkolles Vasil Shanto. Kabo shkruan: Isha duke bërë pazarin tek tregu...

Perparim kabo tmerron me analizat e ujit të pijshëm në Tiranë

Pedagogu dhe publicisti Përparim Kabo ka kryer analizat e ujit në shtëpinë e tij. Por pamja e gotave të mbushura me ujin e cesmës...

Me erën…

Nga Perparim Kabo Me erën... Me erën si një pupël nisesh ndoshta kështu je në ëndrrën e dikujt.. Këpucët po fluturojnë pa këmbët e tua Qielli është kaq pranë me ty... e...