Home Tags Përplasja e anijeve në Egje

Tag: Përplasja e anijeve në Egje

Përplasja e anijeve në Egje, reagon Athina

Ka ardhur edhe reagimi i parë zyrtar nga qeveria greke pas incidentit të anijes turke dhe greke mesnatën e së hënës në ishullin e...