Home Tags Policia bashkiake

Tag: policia bashkiake

Video/ Familjet e komunitetit rom denoncojnë: Po na nxjerrin nga banesat...

Policia Bashkiake ka ndërhyrjë mëngjesin e sotëm duke nxjerrë nga banesat sociale familjet rome. Shkak për këtë përplasje që ilustrohet edhe në videon e...

Tiranë, shihni çfarë i bëjnë këtij të moshuari Policia Bashkiake (VIDEO)

Policia Bashkiake e Tiranës vazhdon “me sukses” spastrimin e rrugëve të kryeqytetit nga shitësit e vegjël që dalin për të nxjerrë bukën e gojës. Të...

Përplasja mes policëve, Voltana Ademi mesazh Ramës: Mos provoko!

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi reagoi pas përplasjes së sotme mes policisë së Rendit dhe asaj bashkiake. Shkak u bë ngritja e një...

Biznesi kundershton performancen arbitrare te Bashkise Tirane.

Përfaqësuesit e zyrës sonë në mbështetje të subjekteve private dhe në veçanti të shoqërisë “Neranxi” kanë qënë prezent personalisht për të vrojtuar situatën shqetësuese...

VIDEO/ Qytetarët zmbrapsin policinë bashkiake të Tiranës

Një grup qytetarësh janë përplasur me Policinë e Bashkisë së Tiranës pasi këta të fundit kërkonin t’i sekuestronin paketat e cigareve një shitësi ambulant. Ngjarja...

Shkroi emrin e Ramës në kazanët e plehrave, aktivisti: Rrëfej 7...

Dy të rinj në Tiranë u shoqëruan mëngjesin e sotëm nga policia, pasi shkruan emrin e kryeministrit Edi Rama dhe të disa politikanëve në...

Anetarja e këshillit bashkiak: Gjobat e rrugoreve mënyre vjelje lekesh qytetareve!

Albina Ferko Nanaj, anetare e Keshillit bashkiak te Tiranes si perfaqesuese PDIU, parti e koalicionit qeveritar duket se eshte perballur ne veten e pare...

Polici i Bashkisë se Tirane hakmerret privatisht?!

Polici i Bashkisë së Tiranës, Tan Hardhia, që u shtrua në urgjencën e QSUT pasi sipas Bashkise se Tiranes ishte goditur para rreth dy...

Protesta civile te Parku, një protestues dhe një polic pa ndjenja

Policët e Bashkise se Tiranes kanë përdorur forcë kundër një grupi qytetarësh që po proteston në Parkun e Liqenit kundër ndërtimit të një këndi...

Rrëfimi prekës i Fiorit të “Fiksit”: Më dhemb shpirti nga kjo...

Nga Fiori Dardha Me dhemb ne shpirt kjo pamje! Prinderit e mi bejne kete pune, jane shites ambulante. Fale punes se tyre te palodhur une e...