Tags Posts tagged with "policia"

Tag: policia

Shokuese, vajzat filmojnë babanë duke i ngacmuar seksualisht!

Gjykata e Tiranës shpalli të fajshëm një baba 44-vjeçar, të akuzuar për “ngacmim seksual” të dy vajzave të tij të mitura. Krimi seksual brenda familjes...

Kanos me armë bashkëshorten, ndërhyn policia dhe i shpëton jeten

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, në sajë të ndërhyrjes së shpejtë dhe veprimeve të specializuara, mbrëmjen e djeshme kanë bërë të...

Policia zbulon edhe 5 studente që punonin prostituta. Ja sa paguheshin:

Përveç vajzës 26- vjeçare që u kap në flagrancë duke ushtruar prostitucion me tre klientë njëherësh, Policia e Tiranës ka identifikuar edhe 5 vajza...

Godet mjekun e Urgjencës brenda spitalit, arrestohet

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka ushtruar dhunë ndaj një mjeku roje në Urgjencën e Spitalit Kirurgjik të këtij qyteti. Në...

Tahiri u dërgon SMS të gjithë policëve, dhe ja përgjigja e...

Këtë mesditë, ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri shpërndau për të gjithë policët një mesazh falënderimi për punën në 3 vitet e fundit. “Te falenderoj pafund...

“Zbret në Rinas dhe zhduket”, 25-vjeçarja 1 muaj e humbur

Një vajzë 25-vjeçare rezulton e humbur prej më shumë se një muaji dhe familjarët nuk dinë ende asgjë për vendndodhjen e saj, duke dyshuar...

Kufoma e dekompozuar në Zvërnec, pronar bilardoje!

Kufoma e cila u gjet rreth dy javë më parë në Zvërnec të Vlorës është identifikuar si Loni Isai. Sipas policisë 32-vjeçari Isai ishte pronar...

Ja dëshmia/ 16-vjeçari që vrau në Bathore!

Policia e kryeqytetit sqaroi dje dinamikën e ngjarjes me një të vrarë e një të plagosur që ndodhi të premten në Bathore. Ndërsa burime...

Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet 49-vjeçari

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij P.P. 47 vjeçe. Specialistët për Krimet...

Rrihet me grushta laboranti në Fier!

Ilir Alushaj, 39 vjeçar, banues i lagjes “29 Nëntori” u paraqit në Drejtorinë Shëndetësore me fëmijën e tij të sëmurë. Ai do të kryente...