Home Tags Por po mbron Olsin

Tag: por po mbron Olsin

Mesazhi i Berishës për Xhafën: Rama nuk po mbron Gonin dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për qëndrimet e kryeministrit Edi Rama, i cili sot deklaroi se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka asnjë...