Home Tags Presidenti Meta dekreton 2 ambasadorët e rinj

Tag: Presidenti Meta dekreton 2 ambasadorët e rinj

Presidenti Meta dekreton 2 ambasadorët e rinj, ja kush janë

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot emërimin e 2 ambasadorëve të rinj si dhe lirimin e 2 të tjerëve. Bëhet fjalë për Ferit Hoxhën,...