Home Tags Qipro

Tag: qipro

Katër vende mesdhetare nënshkruajnë marrëveshjen për një tubacion të madh të...

Përgatitur nga Diana Skrapari Qiproja, Greqia, Izraeli dhe Italia të martën nënshkruan një memorandum mirëkuptimi për ndërtimin e tubacionit më të gjatë nën det të...

Spartak Ngjela: Katër demokratë humbën paratë në Qipro

Në emisionin e Artur Zhejit “360grade”, ishin te ftuar Spartak Ngjela, Nikollë Lesi, Ervin Salianji dhe Aleksandra Bogdani Ngjela: Dale ore se jemi profesionistë këtu....

Lideri qipriot turk vendos kushte për rinisjen e negociatave

Udhëheqësi qipriot turk paralajmëroi sot se nuk do të rinisë negociatat me qipriotët grekë në lidhje me një ribashkim të ishullit nëse ata nuk...