Home Tags QSUT

Tag: QSUT

Mbërrijnë në Tiranë dy fëmijët me fruth nga Puka, motra u...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Arrëz ku një 13 vjeçare ka humbur jetën. News 24 raporton se përveç vajzës që ka humbur jetën...

Ironia e mjekut te njohur: Rama ka shume mik shefin Neurologjise...

Mjeku dhe polemisti i njohur Petrit Vargu sot ka zgjedhur te beje ironi therrese me kryeministrin e Shqiperise dhe shefin e Neurokirugjise prane QSUT. Tashme...

Mjekët e Urgjencës, Basha: Rama tu plotësojë kushtet e punës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Brukseli ka reaguar të martën në lidhje me peticionin e dorëheqjes së mjekëve të Shërbimit të Urgjencës...

E pabesueshme! Mjekët e Urgjencës japin dorëheqjen të gjithë!

Si kurrë më parë, mjekët kanë paraqitur dorëheqjen në bllok. Bëhet fjalë për stafin mjekësor të Urgjencës së Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza (QSUT). Përmes...

Shehu:Të sëmurët tumoral nuk mund të trajtohen me radioterapi në QSUT

Gjendja për të sëmurët tumoral në vendin tonë që trajtohen me radioterapi në QSUT është shumë shqetësuese. Për arsyen se akseleratori linear i vetëm që...

Humb jetën në QSUT, familjarët rrahin mjekët dhe infermieren. Zgjidhja: Edi...

Në person i dërguar dy ditë më parë në QSUT me çarje në aortë të zemrës humbi jetën në reanimacion. Mirëpo, familjarët e viktimës...

Mjeku i njohur merr paralajmërim pasi shkruajti kundër Ramës!

Nga dr. Petrit Vargu Sot mora verejtje me shkrim per shkelje te rregullores se funksionimit te Q.S.U Nene Tereza. Sic me tha personeli protokollues dhe shperndares,...

Mjeku: Ilir Beqaj më kërkoi 15 mijë euro për të më...

Ndersa kryeministri Edi Rama e ka shpallur reformën në administratë si kryesoren e reformave që premton se do të realizojë qeveria e tij dhe...

‘Do të vras’, kërcënohet me jetë mjeku te spitali ‘Nënë Tereza’

Një mjek ka denoncuar në polici një kërcënim me vdekje për të cilin thotë se i është bërë në vendin e punës. Burime nga policia...

Deputeti Kadeli i LSI-së në gjendje të rëndë, niset për kurim...

Deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli është dërguar jashtë vendit për kurim, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli, duke hyre...