Home Tags Rama dhe Meta

Tag: Rama dhe Meta

Spartak Ngjela trondit me valën e arrestimeve dhe tregon për “katërshen”...

Avokati Spartak Ngjela, duke folur në 360grade, të Artur Zhejit në Oranews tha se, katërshja Berisha, Basha, Rama dhe Meta, nuk janë më në...