Home Tags Rama nuk po mbron Gonin dhe ty

Tag: Rama nuk po mbron Gonin dhe ty

Mesazhi i Berishës për Xhafën: Rama nuk po mbron Gonin dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për qëndrimet e kryeministrit Edi Rama, i cili sot deklaroi se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj nuk ka asnjë...