Home Tags Ravesa Lleshi

Tag: Ravesa Lleshi

Presidenti Meta dekreton 2 ambasadorët e rinj, ja kush janë

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot emërimin e 2 ambasadorëve të rinj si dhe lirimin e 2 të tjerëve. Bëhet fjalë për Ferit Hoxhën,...

Ambasadorët në OSBE dhe KIE? Emrat, shmanget prezantimi i Visho Ajazit...

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka dërguar në Parlament emrat e dy kandidatëve për ambasadorë për postet e rëndësishme në OSBE dhe në Këshillin...