Home Tags Report Tv

Tag: Report Tv

Ish-shefi i Shtabit: Pse Artur Meçollari s’duhet të jetë negociator i...

Ish-Shef i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë, aktualisht deputet i PD, Xhemal Gjunkshi, u shpreh në studion e Report Tv, se Artur Meçollari nuk...

Bushati: Në pranverë presim që Greqia të heqë ‘Ligjin e Luftës’

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, i ftuar te “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv, u shpreh se Tirana pret që brenda...

Arta Marku interverrà nella vicenda Tahiri-Habilaj?

ReportTv riferisce che la prossima mossa di Arta Marku sarà quella di licenziare il capo della Procura dei Crimini Gravi Besim Hajdarmataj. Il Procuratore...

Zhbllokimi i KLP, zbardhet kandidati favorit

Debati për zgjedhjen e prokurorit të ri të përgjithshëm po shkakton përplasje të mëdha politike për shkak se nuk është ngritur Këshilli i Lartë...

Sekuestro pronave dhe resortit të famshëm të Klement Balilit

Afro një vit nga verifikimi i pasurisë së familjes së Klement Balilit, ish-kreut të Transporteve në Sarandë, i dyshuar si trafikant droge, Prokuroria e...

Dokumenti/ 10 gjyqtarë e prokurorë në hetim për fshehje pasurie

Nuk është vetëm gjyqtari i Apelit Shkëlqim Miri. Burime nga Krimet e Rënda, që citon Report Tv flasin për 10 gjyqtarë dhe prokurorë që...

Vasili: Lu duhet t’i kërkonte maxhorancës heqjen e imunitetit të Tahirit

Petrit Vasili, kryetar i grupit parlamentar të LSI, u shpreh se ambasadori amerikan, Donald Lu duhet të mbante një qëndrim të qartë për çështjen...

Pamje të rënda ne video/ Si i shpëtojnë babë e bir...

Kjo është video ku duket atentati i 1 tetorit në Vlorë ku u plagosën Ferdinand Llanaj, djali i tij 8-vjeçar dhe Dritan Bega, pas të...

Dalin provat sekrete që u paraqitën nga prokurorët në seancën e...

Report TV ka mundur të sigurojë disa prej deklarimeve të tre prokurorëve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhënë në Këshillin e Mandateve gjatë...

VIDEO/ Gazetarja e pyet për Butrintin, ministrja e Ramës ia fut...

Të thuash nxitoi hapat është pak nëse kërkon të përshkruash largimin që tentoi t’i bënte ministrja Mirela Kumbaro pyetjes së gazeteres Esiona Konomi te...