Home Tags Rita Orës dhe Dua Lipës

Tag: Rita Orës dhe Dua Lipës

Përballje e fortë mes Rita Orës dhe Dua Lipës

Rita Ora do të performojë këtë vit edhe në ECHO Awards në Berlin të Gjermanisë, në këtë mbrëmje të çmimeve të barasvlefshme me Grammy. Por...