Home Tags Roza lati

Tag: roza lati

Foto/ “Prangoset” moderatorja shqiptare, çfarë ka ndodhur?

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të...

Anxhela Peristeri: “Unë dhe Sinan Hoxha jemi mbyllur në një dollap…”

Në emision e Roza Latit, "Why not" ishte si e ftuar këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri dhe keshtu moderatorja zbuloi edhe një sekret te...

Sa e ka rrogën Arian Çani? Flet vetë ai: Mbani frymën…...

Moderatoi i njohur Arian Çani ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why Not” te Roza Latit në Ora News. Ai ka folur...

Ka filluar gara kush ta nxjerre “zogun” me, apo pa brekë,...

Duket se shqiptaret mbeten te etur per erotizëm dhe kjo gje po ben shume personazhe "VIP" qe te hynë ne gare se kush ta...

Roza Lati shpërthen në lot gjatë emsionit live, përjeton tmerr kur...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show” ishin të ftuar personazhe të njohur të ekraneve për të folur mbi dhunën ndaj kafshëve në vendin...

Roza Lati në gjyq, ja çfarë i thotë mami Rita

Dashuria për kafshët e ka çuar moderatoren Roza Lati drejt gjyqit, pasi po përballet me një pronar dyqani kafshësh, që sipas saj, i keqtrajton...

Sherri i Roza Latit dhe Iva Alikos, këngëtarja përballet me pronarin...

Videot dhe fotot e bëra publike në profilet sociale të dy vajzave, Roza Lati dhe Iva Aliko, kanë marrë vëmendjen maksimale ditët e fundit...