Home Tags Rrezik serioz

Tag: rrezik serioz

Gjermania: Përplasja SHBA-Rusi në Siri, rrezik serioz

Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, në lidhje me operacionin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Britanisë dhe Francës kundër regjimit të Asadit, është shprehur se...