Home Tags Russi

Tag: Russi

Shokuese, biznesmeni varroset për së gjalli, telefonon vëllanë për ndihmë!

Një biznesmen rus, i cili u varros për së gjalli në një varrezë në Moskë, telefonoi të vëllain duke iu lutur që të paguante...

Vdesin të gjithë pasagjerët e një avioni të rrëzuar në Rusi,...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një avion i vogël, është rrëzuar duke marrë jetën e 6 personave që ndodheshin në...

VIDEO/ Trihet për vdekje ish-kampioni i peshave të rënda!

PAMJE SHQETËSUESE/ Andrei Draçev, kampion botëror dhe evropian në peshëngritje, u vra dje në qytetin e Khabarovsk në Rusi. Siç shkruajnë mediat ruse, atleti ishte në...