Home Tags Seanca parlamentare

Tag: seanca parlamentare

Opozita mban të bllokuar foltoren e parlamentit, Ruçi: Seanca rifillon pasdite

Kanë dështuar punimet e parlamentit edhe këtë të enjte.”Seanca do të rifillojë në orën 17:00″, tha Ruçi duke i terhequr vemendjen deputeteve të PD. Shkak...

Sot ora 18:00 seanca e jashtëzakonshme për Ministrat teknikë dhe komisionet...

Pas arritjes së marrëveshjes Rama-Basha dhe pas publikimit të emrave të ministrave të rinj teknik, Kuvendi do të mblidhet sot në orën 18:00 në...

Rama-Meta takohen te vila në Bllok per 7 ligjet. Meta...

Një ditë para mbajtjes së seancës parlamentare ku do të votohen 7 ligjet e paketës së reformës në drejtësi, duket se eshte domoshdoshmeri qe...

Demarkacioni, Thaçi: Nuk u besoj jugosllavëve dhe rusëve!

Presidenti i Kosovës në një intervistë në “Rrokum” tha se Komisioni Shtetëror e ka kryer punën mirë dhe ka dëshmuar se Kosova është në...