Home Tags Shemsi prenci

Tag: shemsi prenci

Përmbytja e autostradës/ Premçi: Nuk kemi kapacitetet e duhura

Reshjet intensive të shiut kanë përmbytur të enjten pasdite autostradën Tiranë-Durrës. Burimet e para nga vendngjarja thanë për Opinion.al se situata është dramatike, ku...

Po tërmete nuk bien këtu? Nga Ylli Dylgjeri

Në vendin tim ka stabilitet politik dhe tektonik! -sqaroi ciceroni danez, kur ekipi i drejtorëve të policisë vizitoi në Kopenhagen të Danimarkes shtëpinë e parë...