Home Tags Sokol balla

Tag: Sokol balla

Koalicion me LSI-në? Ruçi befason me përgjigjen

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i ftuar në “Top Story” në “Top Channel” tha një nga gabimet e mazhorancës është mosfunksionimi gjatë vitit 2016...

Sokol Balla drejt largimit nga Top-i? Thellohet konflikti me Vjollca Hoxhën

Ish-drejtori i Informacionit të Top Channel, tashmë vetëm drejtues i emisionit politik “Top Story”, Sokol Balla, ka bërë bujë në mediat online pas mungesës...

Ja pse Top Channel shkarkoi Sokol Ballën

Konflikti mes Edi Ramës dhe Top Channel ka prodhuar efektin e parë, jo brenda qeverisë, por brenda televizionit. Burime për Syri.net bëjnë me dije...

‘Furtunë’ në Top Channel, shkarkohet nga lajmet Sokol Balla

Nuk ndalen lëvizjet në Top Channel, televizioni më i madh në vend. Sokol Balla, nuk do të jetë më drejtori i informacionit nderkohe qe...

Saimir Tahiri: E sikletshme, kuptova si ndjehen ata që dhunohen nga...

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri thyen sërish heshtjen për dosjen “Habilaj”, për Audin e famshëm, për raportin tashmë të ndryshuar me Edi Ramën, Partinë...

Ndocaj: Dikush ka dëshirë të më sulmojë politikisht, italiani është me...

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka folur edhe njëherë për sa i përket akuzave për mashtrim, paditur nga një shtetas italian. Ndocaj i ka mohuar këto akuza...

Sokol Balla: Javën tjetër nis hakmarrja e ‘Rilindjes’; këta janë ministrat...

Gazetari Sokol Balla, njëkohësisht drejtues i emisionit ‘Top Story’, shprehet se javën e ardhshme, me publikimin e emrave të ministrave të rinj, do të...

Erdogan: Shqetësim për sherrin Rama-Meta! Turqia këtë nuk do ta lejojë...

Turqia sheh me shqetësim përplasjen e fundit mes Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.Deklarata është bërë në një intervistë ekskluzive që...

Salianji përplaset me Majkon: Na mallëngjeve, të kishim një shami

Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji është përplasur në studion e emisionin Top Show të Sokol Ballës me ish-ministrin Fatmir Xhafaj dhe...

Xhafaj zbulon skenarin e opozitës në Kavajë dhe thotë qe Policia...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka folur për herë të parë në këtë detyrë. Në një intervistë për Sokol Ballën në Top Channel ai ka...