Home Tags Spartak Ngjela

Tag: Spartak Ngjela

Shperthen Dylgjeri, e ka me Spartak Ngjelen: “TE NJOHIM PSIKOPATET”

Nga Ylli Dylgjeri U bene disa here radhazi qe marr lapsin dhe shkruaj per personin me emrin Spartak Ngjela . Kjo ka nje arsye... Kete vit...

‘Mbi 100 prokurorë skarcohen nga amerikanët brenda pak ditësh’

Avokati Spartak i ftuar në “360 Gradë” në Ora News thotë se më shumë se 100 prokurorë do të largohen nga sistemit brenda pak...

Ngjela: Rama, detit në këmbë dhe zbathur është nisur për Stamboll-Moskë

Nga Spartak Ngjela/ l. Tani shihet se procesi i trembjes tërësore i të korruptuarve të mëdhenj në Shqipëri, i ka kaluar përmasat e parandjenjës dhe të...

Ngjela: Koha erdhi, reforma amerikane s’do lejojë më 4 të korruptuarit...

Avokati Spartak Ngjela me anë të një statusi në Facebook, ka thënë se lidershipi aktual i dy krahëve politik e ka dhënë kohën e...

Kandidatët për prokuror/ Ngjela: Ja emri që duhet të ishte bërë...

Avokati Spartak Ngjela thotë se mes 7 kandidaturave të paraqitura për garën për Prokurorin e Përgjithshëm të përkohshëm, ka emra të vlerësuar. Në emisionin Studio...

Spartak Ngjela: Një turp historik… Ja provat e korrupsionit….

Shiu që sjell përmbytje dhe shkatërrim autostradash me shkarje masive dherash e gurësh; provon çdo ditë vjedhjen e madhe që iu është bërë shqiptarëve. l. Ky...

Spartak Ngjela: Përmbytjet, vepër e peshqve të mëdhenj/ Ja ç’vjen pas...

Nga Spartak Ngjela/ Ja se çfarë ju ka krijuar korrupsioni shqiptarëve: përmbytjen tërësore nga rreshjet. A e dini sepse-në? Sepse lumenjtë dalin nga shtrati se...

Spartak Ngjela lëshon “bombën”: Zbulon transfertën 3 miliard euro dhe akuzon…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin 360gradë të Artur Zhejit në Oranews me temë “A është qeveria Rama 2 në Udhëkryq?, ka lëshuar...

Avokat Ngjela paralajmëron: Shpejt do të ekspozohen faktet. Rama edhe Berisha...

Nga Spartak Ngjela E gjithë mendja e lartë analitike dhe politike e Perëndimit konstaton sot me keqardhje se: "Shqiptarët janë një popull në ngritje në Ballkan;...

Ngjela: Nëse Rama nuk jep dorëheqjen do të përfundojë shumë keq

Nga Spartak Ngjela Si mund të quhet ky një shtet për qytetarët dhe ky që është kryetar i qeverisë, një kryeministër europian!? Ja situata: l. Gjëndja ekonomikë është...