Home Tags Te plagosur

Tag: te plagosur

Aksidentohet autobusi, 23 persona të plagosur në Pejë!

Një autobus me pasagjerë është aksidentuar në vendin e quajtur “Dedesh” të Komunës së Pejës. Raportohet se 23 persona janë lënduar. Sipas drejtorit të...

Të plagosur në protestën kundër taksës në Rrugën e Kombit

Tension tek Rruga e Kombit. Protestuesit përplasen me policinë dhe ka pasur momente kur kanë qëlluar me gurë policine. Kjo e fundit eshte vendosur kordon para...

Lajm i Fundit, Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, raportohen disa të...

Tritoli tronditi Shkodrën paraditen e sotme. Shpërthimi i fuqishëm ka ndodhur rreth orës 10:39 në lagjen Rus, zona e tregut siç njihet ndryshe. Nuk dihet...

Tërmet në ishullin Iskia të Italisë, dy të vdekur dhe shume...

Raportohen dy viktima, një person i humbur, 2 fëmijë ende nën gërmadha e rreth 30 të plagosur është deri më tani nga tërmetit që...

Ç’farë ndodhi mbrëmë nga paniku në Torino ? Alarmi i rremë...

Torino kaloi minuta paniku gjatë kohes kur po luhej finalja e Champions League me Juventusit dhe Realit në Cardiff të Uellsit. Në sheshin ”San Carlo”...

Vlorë, një i vrarë, tre të plagosur

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak para mesnatës së të enjtes në qytetin e Vlorës. Nga një përplasje me armë janë regjistruar të paktën...

Identifikohen të plagosurit në Durrës, njëri në gjendje të rëndë

Të shtëna me armë ka patur sot në mbrëmje në qytetin e Durrësit. Burimet thonë se janë plagosur dy persona në lagjen nr. 5...

Sulm me armë në Paris, raportohen të plagosur

Duket se dy persona kanë mbetur të plagosur nga një sulm me armë zjarri në një supermarket në perëndim të Parisit. Autori i dyshuar,...

Shpërthim i fuqishëm në Budapest

Shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në qendër të Budapestit, Hungari.Sikurse raportojne media ka disa të plagosur, por nuk dihet per viktima. Shkaqet e shpërthimit...

Aksidenti i sotëm/ Pasagjerët tregojnë momentet e frikshme: Thyem xhamat për...

Pasagjerët e autobusit të linjës Athinë-Tiranë që u aksidentuan mëngjesin e sotëm rreth orës 05:00 në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në zonën e njohur si “Uji...