Home Tags Tom Doshi

Tag: Tom Doshi

Tom Doshi: Fëmijët e mi kanë vizë australiane…Korrupsionin e bëjnë ministrat

“U njoftova prej jush që morët në telefon, nuk dija gjë”. Kështu ka thënë në një lidhje telefonike me Neës24, deputeti Tom Doshi pas se...

I ndalohet hyrja në SHBA, reagon Tom Doshi…

Tom Doshi ka reaguar pas publikimit të lajmit se Departamenti Amerikane i Shteti i ka ndaluar atij dhe familjes së tij hyrjen në SHBA....

Tom Doshi president i Vllaznisë!

Vllaznia ka arritur të fitojë një takim delikat në ditën e djeshme, teksa mposhti Teutën me rezultatin 2-0. Shkodranët kanë fituar një sfidë direkte, duke...

Fotolajm/ Tom Doshi fotografohet duke dalë nga Kryeministria! Politika cfare nuk...

Paparazzi i gazetës “Panorama” ka fotografuar deputetin e Partisë Social Demokrate, Tom Doshi, duke dalë nga Kryeministria aty ku duket se ka pasur një...

Kryemadhi: Skenari për vrasjen e Tom Doshit, i Ramës dhe Tahirit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një intervistë në emisionin e Roland Qafokut “Debati” në Channel One ka folur ndër të tjera edhe për...

Çështja e Tom Doshit kalon tek Krimet e Rënda

I akuzuar për mosdeklarim të pasurisë, Tom Doshi duhet të përballet tashmë me Krimet e Rënda, pasi Gjykata e Lartë ka shpallur mos kompetencë...

Ish deputeti Ndocaj: Dy standardet e Rames si strategji kunder Veriut...

Nga Eduart Ndocaj Sot, eshte shkelur hapur Kushtetuta e Shqiperise dhe po ashtu eshte konfirmuar se Rama perdor dy standarde per drejtesine. Pse kemi dy standarde?...

Emrat që bojkotuan ceremoninë e betimit të Ilir Metës

Bashkë me ministrat teknikë të emëruar nga PD-ja, në Kuvend munguan edhe disa deputetë të tjerë në seancën e jashtëzakonshme për betimin e Ilir...

5 gjerat qe MESUAM NGA KETO ZGJEDHJE. Nga Rezart Lahi

Shqiptaret zgjodhen Tom Doshin e Nard Ndoken ne vend te Gjergj Bojaxhi, Ben Blushit, Ermal Hasimes etj. 5 gjerat qe MESUAM NGA KETO ZGJEDHJE. 1- Shqiptaret...

PS i rrëmben 1 deputet PD në Shkodër, Doshi merr mandatin...

Qarku i Shkodrës mbetet supriza e këtyre zgjedhjeve, të paktën nga votat e numëruara deri më tani raporton Ora News. Duket se Partia Demokratike...