Home Tags Valbona mezini

Tag: Valbona mezini

Zbardhet sherri mes Gjanës dhe Mezinit në mbledhjen e Kryesisë së...

Valbona Mezini: Ne thirrëm demokratët në çadër dhe i mbajtëm ata njerëz për muaj me radhë kundër Ramës, pastaj e takuam, ndenjëm 5 orë në...

Perplaset Jemin Gjana me Valbona Mezinin

Sipas burimeve te Medias mbledhja e Kryesisë që ka nisur sot pasdite ka degjeneruar në debate të ashpra deri në kufijtë e përplasjes fizike...

JEMI PARADOKSI I PARADOKSIT DHE GAZI I BOTES SE QYTETERUAR.

Nga Valbona Mezini Perdite vdesin turiste ne kete vend, sot vdiq nje turist polak. Ketu jo qe s'mund te besh turizem, por as mund te...