Home Tags Valbona Peraj

Tag: Valbona Peraj

Përse qau Valbona Peraj…?

Nga Era Cela Këngëtarja e mirënjohur Valbona Peraj është një ndër më të lakmuarat të show bizit Shqiptar. Ajo tashmë prej dy vjetësh jeton në...

Peraj: Ja arsyet pse ikin këngëtarët shqiptarë

Nga Valbona Peraj Ndoshta tregu i egër, ndoshta tregu informatë, ka detyruar shumë artistë të mirëfilltë të muzikës shqiptare të largohen larg nëpër botë...

Valbona Peraj: Me cfarë na befasnon?

Nga Era Cela Thonë që fati përcakton rrugët e jetës, por ne themi se fatin duhet ta kërkosh dhe me sa duket, për këngëtaren e...

Valbona Peraj :Une dhe ëndërra Amerikane

Nga Era Cela E ëmbël, e dashur, e bukur, seksi, e qeshur, e talentuar e guximshme dhe me vullnet për të ecur përpara. Kudo që...

Valbona Peraj braktis Shqiperinë njëherë e për gjithmonë

Nga Era Cela Këngëtarja e mirënjohur Shkodrane Valbona Peraj prej muajsh ka qënë në qendër të vëmendjes të publikut shqiptar artdashes. Por Bona së fundmi vendosi...

Kënga popullore, ajo e lehtë shqiptare dhe realiteti i sotëm

Duhen respektuar, Çesk Zadeja, Enver Shëngjergji, Agim Krajka, Agim Prodani, Akil Koci, Aleksandër, Lalo, Avni Mula, Aleksandër Peçi, Pjetër Gaci, Kujtim Laro, Limos Dizdari. ...

Valbona Peraj vs Genta Ismailit

Reagon kengetarja Valbona Peraj per nje akuze qe i eshte bere asaj ne lidhje me kengen "Te dua ty" qe nje portal mediatik ja...

VALBONA PERAJ: Ka shumë gjëra që nuk kam bërë!

Bisedoi Era Cela E bukur, elegante me sharm të veçantë, këngëtarja shkodrane Valbona Peraj rikthehet fuqishëm në tregun muzikor, duke bërë një bum të madh....