Home Tags Video

Tag: Video

Përleshje në parlamentin e Kosovës (VIDEO)

Përplasje jo vetëm midis pushtetit dhe opozitës, por edhe brenda opozitës Një debat i nxehtë u zhvillua në seancën e Kuvendit të Kosovës, jo...

Video/ Tension në Kuvend, Gruevski tenton të godas Talat Xhaferin

Seanca ku duhet të debatohet për Ligjin e gjuhëve ka vazhduar me tensione. Sigurimi i Kuvendit pengoi një përplasje fizike mes kryeparlamentarit Talat Xhaferi dhe...

VIDEO/ Vrasja në Kamëz, flet djali: Marjana mendonte se mami ishte...

Nusja i vrau nënën dhe fshehu krimin. Një vit pas ngjarjes së rëndë, krimi është zbardhur dhe autorja e dyshuar Marjana Cmeta është vënë...

Video/ Përleshje dhe rrahje në mes deputetëve në Turqi

Deputetë të shumicës dhe opozitës në parlamentin turk u përfshinë në një konfrontim fizik në ambientet e parlamentit. Përleshja shpërtheu pas miratimit të disa...

Anijet turke rrethojnë Qipron, lufta është një hap larg (VIDEO)

Ndërkohë që Qipro ka thirrur disa kompani të huaja për të kryer kërkime për gaz në zonën ekskluzive ekonomike të sajën në Egje, Turqia...

VIDEO/ Prezantuesja veprime të çmendura në transmetim live

Të gjithëve u ka ndodhur t’i kapë paniku në momente të veçanta duke menduar se diçka u ka hyrë nën rroba, por një prezantuese...

VIDEO: Kushtet skandaloze të burgjeve greke për shqiptarët

Sistemi peniticiar i Greqisë është “klient” i përhershëm në raportet e Amnesty International për kushtet në të cilat mbahen të burgosurit në këtë vend. “AI”...

Video/ Skema e vrasjes së Azem Hajdarit dhe misteret e telefonatës...

Sot, në 55-vjetorin e lindjes së Azem Hajdarit, në një moment kur vëmendja publike është rikthyer sërish tek kjo ngjarje, vecanërisht pas vendimit të...

Avionët turq shkatërrojnë anijen dhe radarët grek, simulimi i ushtrisë alarmon...

Katër avionë F-35 të Turqisë janë ngritur nga baza e tyre pasi konstuan një anije ushtarake armike që kishte hyrë në ujërat turke duke...

Aktori i njohur shpërthen ndaj mësueses: K*rvë, më the që s’bëhem...

Ndonëse 7 marsi është një festë në nder të mësuesit, duket se jo të gjithë kanë kujtime të mira nga shkolla. Një nga ata...