Home Tags Why Not

Tag: Why Not

Foto/ “Prangoset” moderatorja shqiptare, çfarë ka ndodhur?

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të...

Sa e ka rrogën Arian Çani? Flet vetë ai: Mbani frymën…...

Moderatoi i njohur Arian Çani ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why Not” te Roza Latit në Ora News. Ai ka folur...