Home Tags Ylli Dylgjeri

Tag: Ylli Dylgjeri

Po tërmete nuk bien këtu? Nga Ylli Dylgjeri

Në vendin tim ka stabilitet politik dhe tektonik! -sqaroi ciceroni danez, kur ekipi i drejtorëve të policisë vizitoi në Kopenhagen të Danimarkes shtëpinë e parë...

Dylgjeri Edi Rames per Median: Ja ku jemi, na investigoni.. Armata...

Nga Ylli Dylgjeri Kryeministri Edi Rama në konferencën “Media në Ballkanin Perëndimor” u shpreh me nota të ashpra kritike për Median në Shqipëri. “Në media gjenerohet...

Dylgjeri ben humor, Zoti Lu: Në Janar do të ketë arrestime!!!

Nga Ylli Dylgjeri Pse në Janar? Po kur? Në Shkurt Pse në Shkurt? Por kur? Në Mars....e kështu e me rradhë vazhdon loja e kungulleshkës në muaj. Çfarë është ky objektiv...

Pse iku Visho Ajazi? Nga Ylli Dylgjeri

Ka zëdhënës SHISH? Pse iku Visho? Pse nuk ka informacion nga Shërbimi? SHISH vërtetë është institucion i heshtur por jo memec! Ka edhe këtu...

Godet perseri Dylgjeri: Tahiri ja shiti makinen Habiljave per ti pergjuar…

Nga Ylli Dylgjeri Fakte nga përgjimet e ardhura... "Shumica e përgjimeve të policisë italiane duket se janë bërë në ambiente të ndryshme, por kryesisht në makinën...

Saimir Tahiri, çun risku… Nga Ylli Dylgjeri

Sonte nuk do të bëj humor! Më ndjeni miq. Dëgjova me vëmendje z.Saimir Tahiri në Opinion. E dëgjova dhe ndjeva dhimbje për njerzit që i...

Akuzat ndaj Tahirit, Dylgjeri godet sërish: Mos u nxitoni, ja cili...

Zbardhja e përgjimeve nga Italia mes Moisi Habilajt dhe Sabaudin Çelajt, të cilët përmendin edhe emrin e Saimir Tahirit, tronditi jo pak politikën shqiptare. Ndërkaq...

Dylgjeri: Pas publikimit të Fotos së Keçit në çadrën e PD-së,...

Nga Ylli Dylgjeri Përgënjeshtrim Pas publikimit të Fotos së Keçit në çadrën e PD-së, vjen reagimi i këtij të fundit: "Po, kam qënë edhe në çadrën e...

Ylli Dylgjeri i shkruan Haradinaj: Me emro zv minister ne Kosove

LETER Shumë i ndriçuari zoti Ramush. Duke të uruar detyrën e lartë të Kryeministrit të Kosovës më jep rastin që bashkë me Urimin të shikosh mundësinë...

Rigerta Loku, varianti femëror i Ndre Legisit. Nga Ylli Dylgjeri

Në fakt, pasi bie zhurma mediatike, të vjen në kujtesë se Copy right-in e mbarshtrimit të dhive në propagandë e në realitet e mban...