Home KRYESORE Femrat me sexy ne Shqipëri…?

Femrat me sexy ne Shqipëri…?

Sipas rezultateve te nje sondazhit të Opinion.al ne pyetjen se cila është vajza më seksi në Shqipëri, aktualisht dy bukuroshe që duket se janë në garë të fortë më njëra-tjetrën janë moderatorja e Top Channel, Marina Vjollca qe ka aktualisht 14,8 % votues, pasuar nga këngëtarja Çiljeta Xhilaga me 14.6%. ne rrjesht me pas vijne këngëtarja seksi, Bleona Qereti, e cila në këto deri tani numëron plot 12.3% të votuesve, pasuar nga Armina Mevlani me 9%, Luana Vjollca me 8.6% si dhe modelja, Aurela Hoxha me 8.5%.

Share: