Home KRYESORE Bleona Qereti Krishtlindjet e tjera jo vetem! Po me ke…!

Bleona Qereti Krishtlindjet e tjera jo vetem! Po me ke…!

Kush beson ne Plakun e Kridhtlindjeve i lutet Atij ti sjelle te mira. Nderkohe këngëtarja Belona Qerreti këtë Krishtlindje ka vendosur ti bëjë Atij një premtim, që vitin e ardhshëm, të mos jetë më vetëm. Thua do te jete me Plakun e Krishtlindjeve i cili po e priste prej mijera vitesh dhe me ne fund e gjeti!? Premtimin Bleona e ka bërë me anë të një postimi në profilin e saj në Facebook ku thote se kjo do të jetë Krishtlindja e fundit vetem dhe se vitin e ardhshëm do të jetë në një lidhje serioze. “Ju premtoj të gjithëve se kjo është Krishtlindja e fundit që bëj vetëm!” – ka shkruar ajo!

Share: