Home KRYESORE Kryeministri shkon me pushime ne Majami?

Kryeministri shkon me pushime ne Majami?

Sipas Opinion.Al kryeministri Edi Rama do te pushoje disa dite ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Opinion.Al shkruan se nuk dihet nese do te jete edhe djali i vogel Zaho dhe femijet e tjere te familjes, por dihet qe ai do te shoqerohet nga bashkeshortja. Po ashtu nuk behet e ditur se kush eshte pritesi i Kryeministrit, megjithesi cifti Rama do te jete edhe ne shoqerine e njerezve te tjere. Mund te thuhet se Majami eshte nje prej 4 destinacioneve me te rendesishme ne SHBA. “Aktualisht atje klima eshte e ngrohte dhe mund te dalesh lirshem ne plazh. Pervec kesaj Majemi eshte nje destinacion shume i rendesishem kulturor. Nuk dihet nese Kryeministri do te hape edhe atje ndonje ekspozite personale” – shkruan www.Opinion.Al

Share: