Home KRYESORE Ja disa prej djemve te prinderve dikur te “varfer” si te gjithe,...

Ja disa prej djemve te prinderve dikur te “varfer” si te gjithe, sot pasanikë (Foto)!

Pasi shkruam për bukuroshet e pasura tashmë i erdhi radha djemve. (shenim i perqasje.com: nuk jane te gjithe qe duhet te ishin.

Në Tiranë njihen pak a shumë se kush janë djemtë që kanë makinat më të bukura apo harxhojnë më shumë para në jetën e natës. Ja lista më poshtë e disave prej tyre.

 Erik Fullani

Erik Fullani është djali i ish guvernatorit të bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjë për veshjet e zgjedhura me shumë kujdes, gjithnjë të markave të shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina të bukura dhe pushime të çmendura.

 Martin Mane

Martini është djali i Samir Manes, një nga biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri. Familja e tij menazhon dhe posedon një numër të madh biznesesh dhe aksionesh. Kjo justifikon edhe jetën e bukur që djaloshi 20 vjeçar bën.

Dejvi Hoxholli

Një tjetër 20 vjeçar i cili bie në sy për pasionin për makinat e shtrenjta. Dejvi ka studiuar në Londër dhe familja e tij merret me biznes.

Vis Bajraktari

I njohur ndryshe si i dashuri prej shumë vitesh i Lori Hoxhës, Visi mbahet si një ndër djemtë më simpatikë të brezit të tij dhe që ndër të tjera bën edhe një jetë mjaft të mirë.

Tedi Ngjela

Tedi gjithashtu është një nga djemtë më In të jetës në Tiranë. Gjithnjë i dukshëm nëpër mbrëmje gala apo festa të rëndësishme.

Rejd Sheqi

Rejd Sheqi nuk nguron asnjëherë të postojë foto të jetës së tij dhe ndër të tjera ekspozon edhe bizneset. Ndër to edhe ekzkluziviteti i shampanjës “Armantdebrignac Ace of Spades” dhe “Belaire”.

Belind Luli

Një tjetër figurë e e hasur shpesh në Tiranë. Belindi njihet për pasionin për motorrat dhe makinat e shtrenjta. Familja e tij merret me prodhimin e materialeve të ndërtimit.

Fatmir Hysenbelliu

Futbollist dhe djali i Irfan Hysenbelliut, pronar i “News 24, Balkan web, Radio Rash, Panorama, Gazeta Shqiptare, Birra Korça etj”.

Ledio Ruçi

Ledio Ruçi, djali i deputetit Gramoz Ruçi punon tek ANTA, agjensia ndërkombëtare e trafikut ajror.

Denion Mejdani

Djali i ish presidentit Rexhep Mejdani, i njohur për mbarëvajtjen e disa bareve dhe club-eve në kryeqytet.

Shkëlzen Berisha

Djali i Sali Berishë, bënë një jetë luksi me të dashurën e tij te re.

Fullani Erik

Mane Martin

Hoxholli Dejvi

 Bajraktari Vis

Ngjela Tedi

Sheqi Redi

Luli Belind

Hysenbelliu Fatmir

Ruçi Ledio

Mejdani Denion

Berisha Shkelzen

/zathur/

Share: