Home KRYESORE Berisha flet për humbjen në Dibër dhe publikon video

Berisha flet për humbjen në Dibër dhe publikon video

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale nga me te shkurtrit e tij, ka deklaruar se vota e lirë në Dibër u vra nga krimi i veshur me pushtet dhe u ble nga paraja pistë e trafiqeve kriminale.

Mesazhi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

“Ne Diber voten e lire

– e vrau krimi i veshur me pushtet

– e helmoi droga,

– e bleu paraja e piste e trafiqeve kriminale!

Video tregon blerjen e votave me liste nga vellai i Muharrem Rames ne farmacine e tij. Sb”

Share: