Home KRYESORE Gjobitet aktori Robert Ndrenika…

Gjobitet aktori Robert Ndrenika…

Aktori mirënjohur, Robert Ndrenika është gjobitur nga policia. Siç lexohet në media, Aktori, sot në mesditë, në këtë ditë feste të Kurban Bajramit, bashkë me miq e të afërm të tij, po pinte një kafe në një nga lokalet e rrugës “Petro Nini Luarasi”.

Fare pranë, kishin parkuar përkohësisht automjetin. Nuk kaluan pak sekonda që ishin ulur dhe mbërriti një motor me një polic dhe një police të sektorit rrugor. Dy-tre makina të tjera që gjendeshin të parkuara pranë asaj të Ndrenikës, duke qenë djem të rinj, kur policja nxori bllokun, ndezën makinat dhe u larguan duke i shpëtuar gjobës. Kurse aktori i mirënjohur, tashmë në moshë të thyer, iu desh ca që të afrohej tek policja që po shkruante gjobën.

Mes tyre nisi një debat me tone të qeta ku mërzia që e kapi Ndrenikën ishte e dukshme. Pas pak, Roberti u kthye sërish në tryezën ku po pinte kafe. Policja, që shikoni në foto, ndërsa nuk gjobiti makinat e tjera që u larguan sapo ajo u afrua, shkroi gjobën dhe ia vuri në makinë Ndrenikës./360grade.al

 

Share: