Home KRYESORE Dhune ne Elbasan Arena. Lendohet tifozja!

Dhune ne Elbasan Arena. Lendohet tifozja!

Ndeshja Partizani-Skënderbeu në “Elbasan Arena” degjeneroi në dhunë si pasojë e dëmtimit të një lojtari të Skënderbeut.

Menjëherë, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat. Fatkeqësisht, kjo nuk ka qenë e gjitha, pasi si pasojë e dhunës u plagos edhe një tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja në fushë.

Jetaoshqef.al ka zbuluar identitetin e të plagosurës, e cila është Trevisa Tusha, 18-vjeçe.

194131

Share: