Home KRYESORE “Na duhen patjetër 3 kuçka të njoma deri në darkë”, shokohet i...

“Na duhen patjetër 3 kuçka të njoma deri në darkë”, shokohet i riu në një lokal në Tiranë

Një i ri ka qenë dëshmitar i një skene që e ka shokuar atë teksa po pinte kafe në një lokal në Tiranë. Ngjitur me të ishin ulur një zonjë dhe një vajzë, ndërsa veprimi i zonjës e ka habituar. Ajo ka shkuar në një tavolinë ku ndodheshin dy të reja, të cilat janë shtangur pas bisedës me të.

Një moment dyshues i cili është vërtetuar me përgjigjen e zonjës kur kthehet në tavolinën e saj.

“Ishte e fejuar kurva. Hap sytë për ndonjë tjetër se na duhen patjetër tre kucka të njoma deri në darkë”, ka thënë gruaja duke e lënë pa fjalë djalin. Ky i fundit ka raportuar pranë nesh dhe ka edhe një thirrje. Më poshtë raportimi i djalit/360grade.al

Share: