Home KRYESORE VIDEO/ ‘Tu luta’, publikohet kënga më e re mes Florit dhe Shkurtes

VIDEO/ ‘Tu luta’, publikohet kënga më e re mes Florit dhe Shkurtes

Tu luta’ quhet kënga më e re mes Shkurte Gashit dhe Flori Mumajesit. Ky projekt muzikor i pari i përbashkët u publikua sot rreth orës 20:00.

Videon e kanë bërë të ditur të dy këngëtarët  të cilët e kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale. Po ashtu, Shkurta ka treguar se kënga është shkruar nga Flori kurse është realizuar në studion ‘Threedots’ të cilët janë marrë me muzikën, incizimin dhe miksimin.

Muzika eshte krejt orientale dhe ndjenja qe i kendojne krejt perendimore dhe po ashtu edhe figura ne videoklip.

Share: