Home KRYESORE Bleona, nudo sic nuk e keni pare kurrë (Foto)

Bleona, nudo sic nuk e keni pare kurrë (Foto)

Këngëtarja Bleona Qerreti sërish të tërheqë vëmendjen e Mediave dhe Publikut. Me hiret e saj per te cilat ndihet krenare ajo është shfaqur tërësisht nudo, por ne pozicione te zgjedhura prej dhe ekstrafagante. Kësaj here në një pozicion krejt të pazakontë deri edhe me kokë poshtë. Ajo eshte kujdesur qe të mbulojë pjesët intime.

bleonanudo

Image result for bleona qereti

Image result for bleona qereti

Related image

Image result for bleona qereti

Share: