Home KRYESORE Ish-zëvendëspresidenti i SHBA merr trenin për në shtëpi

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA merr trenin për në shtëpi

Joe Biden u pa duke marrë trenin për në shtëpi.

Tani ish-zëvendëspresidenti dhe gruaja e tij, Jill, u panë të premten në stacionin Union në Washingon, DC, për të marrë trenin për tu rikthyer në shtëpinë e tyre, pasi Presidenti Donald Trump u betua si Presidenti i 45’të i SHBA’ve.

Joe Biden u nis me tren për në shtëpinë e tij në Delaware. Ky është udhëtim i tij i zakonshëm që e bëri gjatë kohës sa ishte në senat./GazetaExpress/

Share: