Home KRYESORE “Xing me Ermalin”/Olta Gixhari: Mbaj brekë dhe jam e virgjër…!

“Xing me Ermalin”/Olta Gixhari: Mbaj brekë dhe jam e virgjër…!

Në emisionin “Xing me Ermalin” ishte e ftuar aktorja sexy Olta Gixhari. Batutat mes aktores sexy dhe Ermalit ishin të pafundme, duke e argëtuar publikun dhe teleshikuesit pa masë.

Por ajo qe mbeti ne vemendje te publikut ishte Fakti qe edhe aktorja sexy si edhe kryeministri ynë po sexy nuk jane te kenaqur me portalet ne Shqipëri!

Gixhari ndersa kishte hequr pantallonat live, kritikoi Mediat te cilat e kane bere publikun tone te besoje te pabesueshmen: aktorja Gixhari seksin e ka pjese jetike, ndërkohe qe ajo jetonte vetëm ne shtëpi dhe ishte e virgjër!

Pavarësisht kësaj, Gixhari zgjodhi që intervistën e saj në “Xing me Ermalin” ta bënte pa pantallona pikërisht per te treguar qe nuk rrinte pa brekë siç perfiltet neper portale dhe duke demonstruar kështu qe ishte edhe e virgjër…!

Ja thelbi i intervistes “zbardhur” nga Perqasje.com

Ermal Mamaqi: Ç’lloj femre je ti? Je nga ato femra që po t’u hapësh derën ta marrin për ofendim? Apo je ajo princesha e babit që s’flet me njeri?

Olta Gixhari: Po të ma hapin derën nuk mërzitem fare. Jam edhe kështu ndonjëherë. Ja shkoj i takoj çdo fundjavë në shtëpi.

1

Ermal Mamaqi: Olta, ti jeton vetëm?

Olta Gixhari: Po, unë vetëm kam jetuar gjithë jetës. Nuk kam jetuar kurrë as me shoqe në shtëpi as me mashkull dhe jam e virgjer….

Ermal Mamaqi: Olta ti je single?

Olta Gixhari: Po pra po se më çmende. Kam shumë kohë, më shumë se një vit, qe jam e virgjer

3

Ermal Mamaqi: Andej nga teatri ç’bëhet? Si quhet vepra e fundit? Ti kishe disa skena të nxehta aty.

Olta Gixhari: Po ja i ndaluam disa, për shkak të të ftohtit. Opera për tri groshë. Ishte… kishte vetem… një puthje e vogël me Arben Derhemin.

Ermal Mamaqi: A merr ndonjë lekë tek “You Face Sounds Familiar”, meqë do jesh pjesë e jurisë?

4

Olta Gixhari: Ai është një spektakël i qëndisur mirë dhe gjithçka është shumë e bukur, përpos parave, por per fat te keq te gjithe aty mbajne breke dhe jo vetem une….

Ermal Mamaqi: Ti je aktore e brendshme apo e jashtme në teatër? Do ikësh nga këtu?

5

Olta Gixhari: E brendshme. Nuk kam dëshirë të rri më këtu. Shqipëria është bërë shumë e bukur vitet e fundit, por nuk ka më asnjë mundësi, gjërat po ngushtohen dhe, unë qe kam një vit qe rri e virgjër nuk jam e kënaqur për vlerësimin qe marr për këtë virgjëri seksuale…

Ata duan vetëm te dine nëse unë mbaj brekë apo jo dhe jo nëse unë jam e virgjër… Ja ti si thua, fakti qe unë mbajta shalët pa pantallona nuk do e rrisi audiencen tende?

Ermal Mamaqi: Pooooo. nuk do ngrij lart vetëm audiencën, por edhe ndonjë gjë tjetër te shqiptareve me dy koka…

PS: Te gjitha fjalët ne bold vene ne gojen e aktores Olta Gixhari, jane te shtuara me nota humori nga redaksia e Perqasje.com. Ne fakt, edhe ne besojmë qe teprohet here pas here nga Portalet kundrejt personave publike dhe vecanerisht artisteve. Virgjëria me e rëndësishme është ajo shpirtërore dhe intelektuale!Fotot jane marre nga Tv Klan

Share: