Home KRYESORE Skandali i publikuar në “Stop”/ Oficeri dhe specialisti i krimeve pezullohen nga...

Skandali i publikuar në “Stop”/ Oficeri dhe specialisti i krimeve pezullohen nga detyra, gati arrestimi (VIDEO)

Oficeri i Krimeve në Komisariatin numër 4 në Tiranë, Ramazan Hoxha dhe inspektori i krimeve që kanë marrë një shumë prej 1 mijë eurosh nga një qytetare janë pezulluar nga detyra, ndërsa pritet arrestimi i tyre.

Lajmi bëhet i ditur nga burimet zyrtare të policisë.

“pezulluar nga detyra me urdhër të Drejtorit të Policisë së Shtetit.

Ndërkohë Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka nisur hetimin penal. Pritet  arrestimi i tyre”, thanë burimet zyrtare nga policia.

Media

Share: