Home KRYESORE Ermelinda Meksi hedh poshtë Fake News te Tiranes: Nuk kam asnjë lidhje...

Ermelinda Meksi hedh poshtë Fake News te Tiranes: Nuk kam asnjë lidhje me të ashtuquajturën qeveri teknike

Zonja Ermelinda Meksi, një emër i njohur dhe me integritet të lartë politik që ka dy vite që kontribon në organizmat ndërkombëtare ka hedhur poshtë çdo “prapaskenë” politike që e lidh emrin e saj me zhvillimet e pritshme politike në Shqipëri dhe mundesine per te qene kryeministre e nje qeverie teknike.

Ja statusi i plotë i Ermelinda Meksit:

Te nderuar miq,

Sapo u njoha me lajmin e publikuar ne portalet dhe mediat online lidhur me te ashququajturat “prapaskena”politike ne Tirane. Ne respekt tuaj dhe disa gazetareve serioze qe me kane kontaktuar ju informoj se ky lajm nuk ka asnje lidhje me personin tim.

Lutem mediave ta heqin nga faqet online kete lajm si krejtesisht te pavertete.

Ju uroj nje dite te mbare! E.Meksi

Share: