Home KRYESORE Senatori McCain takim me kreun e PD-së, Basha

Senatori McCain takim me kreun e PD-së, Basha

Senatori i SHBA-së John McCain ka shkuar në selinë e PD-së dhe po zhvillon një takim me kreun Lulzim Basha. Senatori ka nisur një tur vizitash në Ballkan dhe mes vendeve është edhe Shqipëria. Më herë senatori është takuar me kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Share: