Home KRYESORE Vlorë, një i vrarë, tre të plagosur

Vlorë, një i vrarë, tre të plagosur

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak para mesnatës së të enjtes në qytetin e Vlorës. Nga një përplasje me armë janë regjistruar të paktën 4 viktima.

Flitet për 1 person të vrarë dhe 3 të plagosur, një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Nga burime policore mësohet se ngjarja ka ndodhur në parkimin e një lokali në zonën e quajtur “Ish-pusi i naftës” pranë Lungomares.

Motivet janë të paqarta dhe viktimat ende nuk janë identifikuar. Policia vazhdon hetimet.

Share: