Home KRYESORE Berisha për listat e PD-së: Nuk kam gisht. I ka bërë Basha!

Berisha për listat e PD-së: Nuk kam gisht. I ka bërë Basha!

Pas “furtunës” së reagimeve pas publikimit të listës së Partisë Demokratike për deputetë ka ardhur edhe reagimi i ish-kryeministrit dhe ish-kryetarit të kësaj partie Sali Berisha. Ai është distancuar nga listat e kandidatëve për deputetë të PD-së. Në një mesazh të publikuar pas pyetjes së një qytetari Berisha thotë se listat janë hartuar nga Lulzim Basha, pasi janë detyrë e tij dhe se ai nuk ka pasur asnjë rol në hartimin e tyre. Pak vete e besojne nje gje te tille gjithesesi….

Share: